Prodej náhradních dílů a doplňků

Zákazníkům nabízíme prodej náhradních dílů i široký výběr doplňků a příslušenství pro elektrické vozíky a skútry.

Poskytujeme náhradní baterie, zpětná zrcátka, pláště, duše a další originální servisní díly na skútry pro seniory. V naší nabídce naleznete také praktické košíky, držáky na berle, reflexní vesty nebo pláštěnky, jejichž velikost na přání upravíme a další doplňky zvyšující jízdní komfort.

Technické konzultace zdarma

Máte technický problém s vaším skútrem? Zavolejte nám. Náš odborný technik vám ochotně pomůže a vyřeší daný problém. Technické konzultace provádíme zcela zdarma. A pokud závadu nevyřešíme po telefonickém rozhovoru nebo emailové komunikaci, přistoupíme k servisu skútrů. Technické závady menšího charakteru vyřešíme přímo u zákazníka. Rozsáhlejší poškození opravíme v našem specializovaném technickém středisku.

Originální náhradní díly

Poskytujeme kompletní sortiment příslušenství a náhradních dílů. Nabízíme duše i pláště pro případ defektu a opotřebení kol, praktická zpětná zrcátka i klíče pro montáž příslušenství. Pro lepší manipulaci a přepravu invalidních elektrických vozíků nabízíme také nájezdní plošiny. V nabídce máme skládací plošiny, které vynikají výbornou skladovatelností.

Náhradní baterie k elektrickým vozíkům

Samostatnou kapitolou jsou náhradní baterie k elektrickým vozíkům a skútrům. Do elektrických vozíků se instalují dvě baterie, které vynikají dlouhou životností. V případě poruchy či ztráty kapacity nabízíme několik typů baterií s různou kapacitou. Dále nabízíme náhradní originální i cestovní nabíječky.

Navštivte naše prodejny

Máte zájem o náhradní díly na invalidní vozíky? Zajímá vás cena náhradních baterií? V LPN mobility pořídíte náhradní díly za výhodné ceny! Podrobnější informace o produktech najdete v našem internetovém obchodě. Nebo navštivte naše pobočky LPN mobility, které naleznete v městské části Praha 5 – Radotín a v jihomoravském městě Napajedla. Na pobočkách si vyzkoušíte moderní elektrické skútry, s jejichž výběrem vám ochotně poradí naši specialisté.