Reference spokojených klientů

Přečtěte si, co o nás napsali naši klienti.

Moc ráda bych vám poděkovala za úžasný vozík. Včera jsem se díky němu mohla podívat tam, kam jsem dlouho nemohla, a na místa, která mám moc ráda. Starý vozík tam již dlouho nemohl dojet. Je prostě úžasný! Současně bych vám ráda poděkovala za příkladný přístup k lidem.

Věra D., Praha

Skvělá společnost, který rychle reaguje na dotazy. Dodáno osobně s dobrým vysvětlením a zaškolením. Zatím skvělá služba!

Bohuslav S., Brno

Minulý týden jsem koupil skládací vozík od této společnosti. Velmi přátelský způsob vysvětlení užívání tohoto vozíku.

Jaroslav K., Beroun

Objednal jsem si skútr Sensus s extra bateriemi 80 Ah. Následující den byl vozík doručen bez chyby a nepoškozený. Jako dárek byla přidána vesta. S vozíkem jsem si vyzkoušel již desítky kilometrů a moc se mi líbí, moc děkuji všem za dobrou a rychlou službu.

Marek R., Františkovy Lázně

Jaká příjemná a zkušená firma. Koupili jsme si Vesur T15, který byl téměř okamžitě dodán až k našim dveřím! Nádherný vozík, který je skvělý na manévrování, nezpůsobuje žádné problémy při nakupování nebo při jízdě o něco dál. Barva je velmi atraktivní a dobře vyniká v provozu. Na začátku jsem se trochu zdráhal řízení skútru, teď jsem ale opravdu oddaný mému "autu"! Když jsem omylem přepl přepínač, který je ukryt pod volantem, a vozík začal jezdit na „poloviční výkon“, v LPN mobility byli tak laskaví, že mi okamžitě pomohli tento problém vyřešit jen tak po telefonu. Moje žena a já jsme si přidali společnost LPN mobility mezi naše přátele.

Břetislav N., Brusné

Po návštěvě prodejny jsem byl velmi překvapen sortimentem zboží, ochotou a profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kupoval jsem vozík původně u jiné firmy, kde mně slibovali hory doly, ale po nějakých problémech s vozíkem a bateriemi mě tato firma zklamala. Proto všem doporučuji LPN vozíky Napajedla. Je zde daleko větší výběr, hodně mně poradili a již 2 roky jezdím bez problému na jejich vozíku LPN.

AP, Ostrožská Nová Ves

Velice vám děkuji za rychlou dodávku mého nového skútru LPN Ritari 3. A to i přes vzdálenost, jsem velmi rád, že jsme si koupili skútr od vás. Rozhovor předem telefonicky byl velmi přátelský a jasný, všechny mé otázky byly zodpovězeny. Každý den se mi líbí nový skútr LPN mobility víc a víc. Děkuji.

Karel B., Plzeň

Dobré vysvětlení o tom, jaká baterie je vhodná. Vynikající a spolehlivý obchod.

Františka Z., Kyjov

Milí přátelé, dnes jsem obdržel klíček k vozíku č. 2, který jsem ztratil. Hned jsem ho vyzkoušel a je to ten správný. Moc vám děkuji za vaši ochotu a zůstávám dlužníkem. Jakmile budu mít příležitost, tož se odvděčím. Ještě jednou díky. S úctou Váš spokojený klient děda Medřický.

děda Medřický, Ždánice

Minulý týden jsme měli zkušební jízdu s vozíkem Ritari 3 u vás na prodejně, protože oba máme potíže s chůzí, ale opravdu máme rádi cestování a nakupování. Rozhodli jsme se koupit si tento model. Po testování jsme zjistili, že tento skútr je nejkrásnější jízdou díky vzduchovým pneumatikám a dobrému odpružení. Nejlepší na tom bylo, že byl na skladě a byl dodán do našeho domu ve stejný den. Dobrá zkušenost pro nás v Praze.

Eva a Petr B., Praha

Včera byl můj nový skútr LPN dodán. Testoval jsem různé modely, ale Sensus byl prostě nejpohodlnější a okamžitě mě oslovil. Stručně řečeno, hledáte dobře odpruženou motorku, slušnou cenu, dobré služby a služby přátelské k zákazníkům, navštivte tuto společnost.

Pavel M., Praha

Chcela by som sa vám veľmi poďakovať za dodaný vozík MALUX+ a s týmto vozíkom som sa po dlhých rokoch pozrela na miesta, ktoré sú mi veľmi milá. Moc vám ďakujem a prosím odkážte pozdravy celej rodine LPN.

Anastázia K., Snina

Poděkování naší společnosti

Chtěli byste nám také napsat referenci?

Napište nám ji například do kontaktního formuláře níže