V roce 2019 slavíme 20 let na trhu

Společnost LPN s.r.o. byla založena v roce 1999 v jihomoravském městě Napajedla. Od svého vzniku jsme se zaměřili na prodej invalidních vozíků a kompenzačních pomůcek pro handicapované osoby a seniory. Postupem let společnost LPN s.r.o. rozšiřovala okruh svých zákazníků i produktovou nabídku. Do sortimentu jsme zařadili polohovací postele a elektrické skútry pro seniory. Jedním z přelomových okamžiků byl pro společnost rok 2014, kdy jsme otevřeli dvě nové pobočky. První v hlavní metropoli v městské části Praha 5 – Radotín a druhou na Slovensku ve městě Nová Dubnica.

Zásadním okamžikem pro firmu LPN s.r.o. bylo uvedení na trh vlastní značky elektrických skútrů LPN mobility. Nově se naše firma specializuje na vývoj, výrobu a prodej elektrických skútrů a vozíků pro seniory pod značkou LPN mobility. Elektrické vozíky vyrábíme přímo v České republice a patříme mezi špičku ve svém oboru. V našem sortimentu naleznete elektrické tříkolky a čtyřkolky v několika modelových provedeních, které jsou vhodné k celoročnímu provozu. Elektrické vozíky LPN mobility jsou určeny seniorům, handicapovaným osobám a lidem se zhoršenou pohybovou schopností. Jsme LPN mobility, jistota mobility v každém věku.

Vedle vlastní výroby se zaměřujeme na servis elektrických skútrů všech značek a prodej náhradních dílů. Disponujeme největším specializovaným servisním střediskem v České republice. Náhradní díly držíme trvale skladem.

20 let pomáháme osobám s handicapem

V letošním roce slaví naše společnost výročí 20 let od založení. Během dvou desítek let jsme zdolali dlouhou cestu. Z prodejce kompenzačních pomůcek jsme se stali předním českým výrobcem elektrických vozíků a skútrů. Značka LPN mobility je zárukou kvality, profesionálních odborníků a především lidského přístupu.

Naše vize je již dvacet let stále stejná. Přejeme si pomáhat lidem s handicapem, seniorům a osobám se zhoršenou pohybovou schopností. Už dvacet let pomáháme našim zákazníkům překonávat nástrahy všedních dní, které se ve stáří či s postižením jeví jako nepřekonatelné. Zároveň pomáháme našim zákazníkům v soběstačnosti a mobilitě. Naše elektrické vozíky jsou totiž vhodné pro celoroční využití a vynikají dlouhým dojezdem. Cesta za přáteli, na nákup či na oblíbená místa pro vás již nebude problém.

Přinášíme dárky pro zákazníky

K 20. výročí jsme pro vás připravili celou řadu novinek, které během letošního roku postupně představíme. Máme pro vás připraveny nové modely s vylepšenými jízdními vlastnostmi, které jsou navrženy přímo na míru českým a slovenským zákazníkům. Zároveň našim zákazníkům přinášíme atraktivní dárky. Ke všem skútrům získáte reflexní vestu a výkonnou nabíječku baterií.

Pro více informací sledujte naše webové stránky a náš Facebook. Můžete se podívat na naše videa na YouTube.

LPN mobility – český výrobce elektrických vozíků a skútrů.

Share on facebook
Sdílet na Facebook
Share on whatsapp
Sdílet na WhatsApp

Zanechte komentář